Partneri

Generálny partner

Bosch Solar Energy Boch Solar Energy AG je najnovšia obchodná divízia v rámci skupiny Bosch. Sídli v nemeckom Erfurte a v súčasnosti zamestnáva okolo 2000 zamestnancov. Bosch Solar ponúka vysoko kvalitné fotovoltaické produkty od solárnych článkov, cez solárne panely až po kompletné solárne elektrárne. Zameriava sa na výrobu elektriny zo slnečného žiarenia, čím prispieva k ochrane životného prostredia a boju proti zmene klímy.

Realizační partneri

Saint Gobain PV Glass Saint Gobain Solar Systems patriace do skupiny Saint Gobain sú poskytovateľom fotovoltaických systémov pre bytové a nebytové budovy. Táto divízia ponúka jedinečnú škálu solárnych fotovoltaických systémov, vhodných na opláštenie budov, ktoré spĺňajú požiadavky udržateľnej výstavby. Ich ponuka odráža záväzok byť svetovou špičkou vo výrobe v prospech trvalo udržateľného rozvoja pomocou výroby energie z obnoviteľných zdrojov.
Solutia Solar GmbH Solutia Solar ® GmbH, dcérska spoločnosť Solutia Inc., je globálny poskytovateľ moderných solárnych fólií pre dlhodobú trvanlivosť a vysoký výkon solárnych panelov. Sú popredným svetovým dodávateľom fólie pre použitie v stavebnom a automobilovom priemysle a neposlednej rade vo fotovoltaických aplikáciách.V roku 2010 kúpila Solutia Solar tento podnik od Etimexu Solar ® GmbH, aby sa stali jediným svetovým výrobcom všetkých veľkých fotovoltaických obalových materiálov označených ako Vistasolar ® EVA / TPU a Saflex PVB.
COVEME S.p.A. Coveme za pomoci svojho laboratória vyvinulo od začiatku 90-tych rokov najvhodnejší produkt vyhovujúci požiadavkam výrobcov solárnych panelov, známy ako "backsheet".Je jediným vlastníkom tejto technológie. Ich technologické komponenty sú vyrobené z najvýkonnejších materiálov na trhu, ako sú vysoko kvalitné polyesterové lepidlá a iné lepidlá odolné voči hydrolýze a ultrafialovému žiareniu.Tieto vlastnosti sú dôležité pre správnu funkciu fotovoltaických systémov v priebehu času. Coveme nedávno vyvinulo DyMat PYE 3000, nový vysoko kvalitný PET backsheet, ktorý odoláva viac než 3000h DHT (testy vo vlhkom teple).
Ulbrich of Austria GmbH Ulbrich pôsobí na rozdielnych trhoch, ako je letecký, automobilový priemysel, jadrová a solárna energia, lekárske a chirurgické potreby, chemické spracovanie, elektronika a mnoho ďalších. Ulbrich vyrába pre solárne odvetvie pocínovaný medený plochý drôt potrebný na zváranie solárnych článkov a ribbony (pruhy), ktoré sa rovnako používaju pri výrobe panelov. Ich "bus ribbon" sa používa na vedenie elektrického prúdu po solárnych moduloch.
Günther Spelsberg GmbH + Co. KG Už viac ako 100 rokov je Spelsberg známy ako prestížna firma v oblasti elektroinštalácie. Nové obchodné oblasti, ako je fotovoltaika stále prispievajú k tomuto úspechu. SPELSBERG je stále rodinným podnikom a zameriava sa na výrobu v Nemecku.
SMA Solar technology SMA Solar Technology AG develops, produces and sells solar inverters and monitoring systems for photovoltaic applications. SMA is the world’s largest producer in this segment and is the only vendor that has a product range with the matching inverter type for any module type and any power class. This applies for grid tied applications as well as island and backup operation.

Obchodní partneri

Delta Online DELTA ONLINE spol. s.r.o. je spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti elektroinštalácií, počítačových sietí, virtuálnych privátnych sietí s prístupom do celosvetovej siete internetu a kompletného zabezpečenia v oblasti výpočtovej a telekomunikačnej techniky.